Czas dodać opinię o danej firmie

OC - ubezpieczenie auta

Strona główna > Ekonomia > Ubezpieczenia na życie > OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

16.08.2018 00:30:11 

Jak znaleźć tanie OC, gdzie szukać, na jakie auta generalnie taka polisa zazwyczaj kosztuje najmniej? Z tego co wiem to choćby wielkość silnika ma znaczenie i przekłada się na średni koszt składek.

16.08.2018 16:53:19 

Ja to co jakiś czas lubię sobie rzucić okiem na stawki za AC które daje konkurencja. Jak na razie nic tańszego niż to co płacę nie znalazłem, ale dobrze jednak trzymać rękę na pulsie, bo po co przepłacać, skoro ktoś wyliczyłby niższą składkę?

17.08.2018 07:18:23 

Teraz dużo nowych towarzystw ubezpieczeniowych się urodziło na rynku i zawsze tak jest z tymi nowymi markami, że trochę kuszą a trochę jest niepewność, bo tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać.

18.08.2018 23:20:59 

Na pewno im samochód mniej sportowy, z mniejszą ilością koni pod maską tym te ubezpieczenia będą tańsze. Jak ktoś jeździ wyścigówką to i koszty będą wyższe bo większe ryzyko wypadku.

19.08.2018 16:35:30 

Wygodne i pomocne są porównywarki polis, o ile są dobrze zrobione, bo też nie wszystkie bym polecił. Ważne żeby formularze mieli jasne i zrozumiałe a nie jakieś cuda nie widy, że nie wiadomo co autor miał na myśli.

20.08.2018 20:20:45 

Mnie to zastanawia ile osób zrezygnowałoby z OC jeśli nie byłoby to obowiązkowe ubezpieczenie. Coś czuję, że spory procent by nie opłacał, ale też nie powiem, że większość, jednak w ludziach jest trochę zdrowego rozsądku moim zdaniem.

21.08.2018 12:29:18 

Nie znam kierowcy który by nie narzekał na ubezpieczenie...poza mną, ja nie narzekam :) Ale ja mam z rodzicami wzięte więc dużo mniej płacę niż jakbym był sam.

22.08.2018 09:29:13 

Teraz te firmy ubezpieczeniowe to mają niezłą ofertę moim zdaniem dużo się zmieniło na plus, poprawiła się jakość obsługi, warunki są generalnie bardziej w czytelnej formie podane.

23.08.2018 07:31:57 

Warto generalnie się przyglądać ofertom, bo dużo się zmienia, nie ma co się przywiązywać do jednego ubezpieczyciela do końca życia jak to niektórzy robią. Dobrą porównywarką z aktualnymi stawkami w konkretnych firmach nasz w Rankomacie -rankomat.pl. Trzeba parę minut poświęcić ale i tak szybciej takie sprawdzenie ofert idzie niż na piechotę, pojedynczo od polisy do polisy.

24.08.2018 18:39:17 

Dobrze że są teraz te internety i można sobie bez wychodzenia z domu różne polisy porównać ze sobą. Ale i tak jednak w przypadku ubezpieczeń to zawsze ten czas trzeba poświęcić żeby na te wszystkie pytania odpowiedzieć...nie ma innej opcji.

12>>

Ostatnio dodane posty

Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Warto oczywiście mieć na uwadze oferty biur nieruchomości, by ewentualnie mieszkanie za jego pośrednictwem sprzedać. To dość istotna kwestia, bo będzie można również oczekiwać, że taka usługa będzie na wyższym poziomie dzięki temu. Biura, które dobrze znają temat są w stanie lepiej też zadbać o prezentacje konkretnego mieszkania.

Oczywiście skorzystanie z biura nieruchomości to koszty, ale wydaje mi się, że warto będzie to wziąć pod uwagę, bo samodzielna bezpośrednia sprzedaż jednak mocno angażuje i tutaj spor czasu może to zajmować. Niby to takie koszty, których się nie liczyć, ale często jakby to rozważyć to będą one większe niż to jaką prowizje zapłaci się do biura.

© Copyright Czasopinii.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.