Czas dodać opinię o danej firmie

OC - ubezpieczenie auta

Strona główna > Ekonomia > Ubezpieczenia na życie > OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

04.05.2018 00:30:09 

Kierowcy, dwa pytania mam. Wg Was ma sens kupowanie AC do starego auta? Ja będę kupował 15 letni samochód. I druga rzecz, jak można w miarę tanio znaleźć dobrą ofertę? Podpowiecie jakieś porównywarki, rankingi czy coś w tym stylu?

04.05.2018 07:05:49 

Najtrudniej to wybrać te pierwsze ubezpieczenie w życiu...sam pamiętam że nie miałem zielonego pojecia ani jak szukac, ani na co zwracać uwagę i moje pierwsze składki to była jakaś zgroza, płaciłem jak za złoto.

05.05.2018 18:57:12 

Zawsze lepiej mieć AC moim zdaniem, chociaż wiadomo – różne ludzie mają samochody, jednemu bardziej będzie zależało na ubezpieczeniu innemu mniej.

06.05.2018 17:19:30 

W sumie ja ze swoich aktualnych składek jestem happy chociaż z drugiej strony jakby mi ktoś wyliczył coś mniej to bym nie narzekał na pewno.

07.05.2018 09:04:14 

Mało kto ma czas i ochotę żeby jakoś bardziej kompleksowo sobie porównywać składki w różnych towarzystwach bo to jednak nie jest tak jak w sklepie, że patrzysz sobie ceny, tylko tutaj wylicza się dla każdej osobny zupełnie inną stawkę.

08.05.2018 18:05:58 

Przy porównywarkach to bym patrzył czy mają w ogóle jakiś kontakt do obsługi, najlepiej jeśli telefoniczny. To jednak już o czymś świadczy jeśli można się z jakimś realnym doradcą skontaktow

09.05.2018 21:16:38 

Zawsze lepiej rzucić okiem na kilka ofert niż podpisywać umowę w pierwszej z brzegu. Pomocne są porównywarki online, w niektórych to nie trzeba nigdzie chodzić, można wszystko zdalnie załatwić. Mi się udało zaoszczędzić na OC znalezionym przez Rankomat – rankomat.pl. Polecam, szybko działają, weryfikują kilkadziesiąt różnych ofert.

10.05.2018 20:21:05 

Rozglądam się za tańszymi składkami, zwłaszcza AC coraz bardziej mi ciąży...a jakoś jeszcze w ogóle mi się nigdy ta polisa akuart nie przydała...ale wiadomo – nie znasz dnia ani godziny.

11.05.2018 23:22:18 

Niektóre firmy ubezpieczeniowe z tego co wiem to preferują młodych kierowców, inne – i tych jest pewnie większość jednak wolą doświadczonych i tutaj są w stanie lepsze warunki zaoferować. Tak czy siak, warto szukać i sprawdzać kto co i jak.

12.05.2018 23:18:34 

Z jednej strony firm oferujących ubezpieczenia jest bardzo dużo, chyba można liczyć w setkach? No w każdym razie pewnie coś koło setki ofert by się znalazło...także wybór duży tylko teraz dlaczego tak duża konkurencja tak słabo przekłada się na niższe ceny?

Ostatnio dodane posty

Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Warto oczywiście mieć na uwadze oferty biur nieruchomości, by ewentualnie mieszkanie za jego pośrednictwem sprzedać. To dość istotna kwestia, bo będzie można również oczekiwać, że taka usługa będzie na wyższym poziomie dzięki temu. Biura, które dobrze znają temat są w stanie lepiej też zadbać o prezentacje konkretnego mieszkania.

Oczywiście skorzystanie z biura nieruchomości to koszty, ale wydaje mi się, że warto będzie to wziąć pod uwagę, bo samodzielna bezpośrednia sprzedaż jednak mocno angażuje i tutaj spor czasu może to zajmować. Niby to takie koszty, których się nie liczyć, ale często jakby to rozważyć to będą one większe niż to jaką prowizje zapłaci się do biura.

© Copyright Czasopinii.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.