Czas dodać opinię o danej firmie

OC - ubezpieczenie auta

Strona główna > Ekonomia > Ubezpieczenia na życie > OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

05.05.2018 00:30:10 

No cześć wszystkim kierującym :) Jak znaleźć tanie OC i AC? Są jakieś dobre sposoby żeby w tym gąszczu różnych ofert się nie pogubić i dobrze wybrać? Co myślicie o internetowych kalkulator OC AC różnego typu?

05.05.2018 20:01:06 

Gdyby nie te porównywarki to nie wiem jak inaczej miałbym sobie sprawdzić składki w różnych firmach, musiałbym być zdanym na pierwszą z brzegu która akurat przyciągnie mnie ciekawą reklamą albo dużym billboardem. Ja korzystam z porównywarek i nie żałuję, jeszcze nigdy nie przepłaciłem na OC. Ostatnio bardzo sobie chwalę stronkę ubezpieczamy-auto.pl, przejrzysta, czytelna, widać wszystko czarno na białym.

06.05.2018 17:13:21 

Mam teraz trochę dylemat z wyborem firmy ubezpieczeniowej, rozmawiam z kilkoma przedstawicielami i ciągle mam jednak dużo niepewności w sobie na co się ostatecznie zdecydować.

07.05.2018 18:29:09 

Nie będę się tutaj wypowiadać może, bo już się kiedyś wpakowałem w tak drogie OC że do dzisiaj mi ciśnienie skacze jak sobie przypomnę ile ja wtedy płaciłem, w sumie za nic, bo mi się tamta akurat polisa nigdy nie przydała.

08.05.2018 21:56:13 

Największym plusem w załatwianiu OC czy AC jest to że internetowo można tak naprawdę sobie wszystko ogarnąć. No i w sumie na tym koniec plusów związanych z ubezpieczaniem samochodu ;-)

09.05.2018 22:37:15 

No cześć, każdy się boi OC szukac, bo to nie jest taka prosta sprawa. Każdej firmie trzeba osobno swoją historię opowiadać, żeby mogli indywidualnie wyliczyć składki. Nic fajnego.

10.05.2018 21:29:21 

Ja to się zdecydowałem ubezpieczyć z rodzicami jako młody kierowca, mi się to kalkuluje, gdyby nie takie przyłączenie się pod polisę ojca to bym płacił teraz za OC tyle żeby mi na zalanie wachy kasy zbrakło.

Ostatnio dodane posty

Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Warto oczywiście mieć na uwadze oferty biur nieruchomości, by ewentualnie mieszkanie za jego pośrednictwem sprzedać. To dość istotna kwestia, bo będzie można również oczekiwać, że taka usługa będzie na wyższym poziomie dzięki temu. Biura, które dobrze znają temat są w stanie lepiej też zadbać o prezentacje konkretnego mieszkania.

Oczywiście skorzystanie z biura nieruchomości to koszty, ale wydaje mi się, że warto będzie to wziąć pod uwagę, bo samodzielna bezpośrednia sprzedaż jednak mocno angażuje i tutaj spor czasu może to zajmować. Niby to takie koszty, których się nie liczyć, ale często jakby to rozważyć to będą one większe niż to jaką prowizje zapłaci się do biura.

© Copyright Czasopinii.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.