Czas dodać opinię o danej firmie

OC - ubezpieczenie auta

Strona główna > Ekonomia > Ubezpieczenia na życie > OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

06.11.2018 00:30:13 

Jak obniżyć waszym zdaniem koszty ubezpieczenia samochodu, ale w racjonalny sposób?

06.11.2018 15:48:49 

OC to ogólnie dramat, więc lepiej od razu inwestować w AC. Takich klientów trochę lepiej towarzystwa ubezpieczeniowe traktują.

07.11.2018 18:16:33 

Grunt, żeby mieć zaufanego doradcę, z którym stale współpracujesz. Wtedy można wykombinować lepsze rabaty.

08.11.2018 11:06:57 

Najlepiej od razu opłacić ubezpieczenie, bo jest tańsze, a nie bawić się w systemy ratalne. Zawsze na systemie ratalnym niestety tracisz.

09.11.2018 16:32:20 

Jednorazowo oferty wszystkich TU po wypełnieniu jednego formularza dostajesz przez najtaniejuagenta.pl. Działa to dobrze, oszczędzasz na podpisaniu umowy online, a jednocześnie można elastycznie sobie dopasować pakiety OC i AC. Według mnie, jak zakup ubezpieczenia to tylko przez porównywarkę.

10.11.2018 20:54:52 

Polisa online jest najlepsza, bo mniejsze prowizje, do tego można szybko wyjść. Jest dłuższy czas ewentualnego rozwiązania umowy.

Ostatnio dodane posty

Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Warto oczywiście mieć na uwadze oferty biur nieruchomości, by ewentualnie mieszkanie za jego pośrednictwem sprzedać. To dość istotna kwestia, bo będzie można również oczekiwać, że taka usługa będzie na wyższym poziomie dzięki temu. Biura, które dobrze znają temat są w stanie lepiej też zadbać o prezentacje konkretnego mieszkania.

Oczywiście skorzystanie z biura nieruchomości to koszty, ale wydaje mi się, że warto będzie to wziąć pod uwagę, bo samodzielna bezpośrednia sprzedaż jednak mocno angażuje i tutaj spor czasu może to zajmować. Niby to takie koszty, których się nie liczyć, ale często jakby to rozważyć to będą one większe niż to jaką prowizje zapłaci się do biura.

© Copyright Czasopinii.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.