Czas dodać opinię o danej firmie

OC - ubezpieczenie auta

Strona główna > Ekonomia > Ubezpieczenia na życie > OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

04.05.2018 00:30:10 

No hej! Chcę sobie sprawdzić jakie bym płacił składki za OC i AC w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych. Jak to zrobić najszybciej i najwygodniej? Wiem, że jest coś takiego jak porównywarka OC, używacie takich stron? Jeśli tak to jakich?

04.05.2018 01:30:13 

Ja to się tylko cieszę że już nie jestem młodym kierowcą i mam składki w miarę fajne podliczone, bo faktycznie jak ktoś dopiero startuje, kupił swoje pierwsze auto a prawko ma od miesiąca to raczej na cuda bym nie liczył z OC, swoje trzeba będzie płacić.

05.05.2018 11:07:24 

W przypadku OC sprawa jest prosta – wybiera się tę ofertę gdzie mniej sobie życzą i tak zakres jest regulowany odgórnie, ale w przypadku AC to już trzeba jednak nie tylko na cenę patrzeć ale też na jak ta polisa jest dokładnie zbudowana, co uwzględnia a co nie.

06.05.2018 12:37:49 

Można trafić na fajną tanią ofertę, ale co się człowiek naszuka to się naszuka :P W każdym razie moim zdaniem warto jednak bardziej się przyjrzeć róznym ubezpieczycielom bo warunki bywają dziwne u niektórych.

07.05.2018 20:50:17 

Najlepiej to mieć jakiegoś zaufanego agenta, doradcę ubezpieczeniowego itp. Mi swego czasu podpowiadał brat, kiedy jeszcze zajmował się polisami bo już kilka lat temu zmienił branżę i teraz bardziej nieruchomości, kredyty, w tym siedzi dobrze.

08.05.2018 21:37:21 

Jak pierwszy raz wypełniałem dane żeby mi składki podliczyli to chyba ze 3 przerwy w międzyczasie robiłem na fajkę...tak mnie to irytowało i nużyło...szczególnie że ja podliczałem składki w momencie jak jeszcze auta nie miałem kupionego tak z ciekawości ile bym płacił jakbym miał.

09.05.2018 21:53:18 

Najlepiej to jeździć bezszkodowo, ale niestety na drodze nie wszystko zależy ode mnie...dużo jeździ ludzi na podwójnym gazie, sporo jest gapiostwa czy pośpiechu i nawet jeśli ja jestem w porządku to nie znaczy że bezpiecznie dojadę do celu.

10.05.2018 22:44:27 

Cześć. Trochę tych porównywarek online mam wypróbowanych i najkrócej mi na podliczenie składek kazali czekać na stronie najtaniejuagenta.pl. Szybko to idzie, formularz jest czytelny zrozumiały, nie trzeba się domyślać co tam w tej konkretne puste pola wpisać...a trochę ich jest szczególnie przy AC.

11.05.2018 23:44:54 

Trzeba być mobilnym i elastycznym w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś się przywiązuje na dłużej do marki to prędzej czy później zacznie na tym tracić. To nie jest przypadek że zazwyczaj firmy telekomunikacyjne mają lepsze oferty dla nowych klientów niż dla starych.

12.05.2018 21:13:39 

Kiedyś korzystałem z jakiejś porównywarki ale teraz sobie nie przypomnę jaka to była strona dokładnie. W każdym razie wyszło dobrze, udało się kupić OC/AC za nieduże pieniądze zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile mój brat płaci.

Ostatnio dodane posty

Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Warto oczywiście mieć na uwadze oferty biur nieruchomości, by ewentualnie mieszkanie za jego pośrednictwem sprzedać. To dość istotna kwestia, bo będzie można również oczekiwać, że taka usługa będzie na wyższym poziomie dzięki temu. Biura, które dobrze znają temat są w stanie lepiej też zadbać o prezentacje konkretnego mieszkania.

Oczywiście skorzystanie z biura nieruchomości to koszty, ale wydaje mi się, że warto będzie to wziąć pod uwagę, bo samodzielna bezpośrednia sprzedaż jednak mocno angażuje i tutaj spor czasu może to zajmować. Niby to takie koszty, których się nie liczyć, ale często jakby to rozważyć to będą one większe niż to jaką prowizje zapłaci się do biura.

© Copyright Czasopinii.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.