Czas dodać opinię o danej firmie

Powiekszenie erekcji

Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Odchudzanie > Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

10.05.2018 00:30:15 

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

10.05.2018 10:31:52 

Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

11.05.2018 17:40:49 

Seks jednam z biegiem lat w stałym związku to się mocno zmienia. My się już tka nie kochamy jak wcześniej. Ani tak często ani tak intensywnie, ani tak....nietypowo :) Ale ma ten spokojniejszy styl też swoje plusy.

12.05.2018 14:31:08 

Kiedys to sobie nawet sprawdzałem ile mam centymetrów, ale teraz nie pamiętam...:P człowiek miał naście lat to się takimi sprawami interesował zdecydowanie bardizej niż teraz jak już 35 na karku.

13.05.2018 21:47:50 

Ja u siebie to naprawdę obserwuję duże dobre zmiany jak zacząłem inaczej jeść. Mniej przetworzonego żarcia na szybko łapanego gdzieś w biegu, więcej kontroli nad menu i potem w sypialni jestem jak lew a nie jak słoń..

14.05.2018 16:00:09 

To jest ciekawe czy jacyś moi znajomy używają suplementów na lepszą erekcję. O tym się raczej przy piwie nie rozmawia...no chyba, że przy dużej ilości piwa mogłoby się komuś wymsknąć, ale nic takiego jak na razie się nie zdarzyło.

15.05.2018 18:53:10 

Mam coś takiego jak żel dr Penigreat, i mi pomaga. Jest lepiej, jest dłużej i to naprawdę dla kobiety ma znaczenie. Ja dopiero dokąd stosuję ten preparat to wiem na czym polega kobiecy orgazm. Jeśli do tej pory wasze kobiety jeszcze nie krzyczały i nie biły was pięściami to znaczy, że nie miały prawdziwego orgazmu a tylko udawały :P

16.05.2018 11:59:13 

Jakoś obeznany w tych nowoczesnych preparatach na potencję to nie jestem ale wiem że takie rzeczy istnieją. W sex shopach też sprzedają różne afrodyzjaki, feromony i inne wspomagacze i to mnie w sumie bardziej interesuje, pewnie coś sobie kupię za jakiś czas.

17.05.2018 13:13:21 

Może rozmiar z punktu widzenia anatomii nie ma takiego znaczenia dla doznań u kobiety, ale dla faceta rozmiar ma znaczenie, takie bardziej psychologiczne jednak a to się przekłada na jakość seksu jakby nie było

Ostatnio dodane posty

W tym momencie spotkać się można z różnymi suplementami, w tym także dostępne są takie opcje jak aminokwasy, można będzie dzięki temu lepiej prowadzić działania związane z rozbudową masy mięśniowej i dlatego taka suplementacja się dobrze sprawdzi.

Stosowanie peptydów czy innych suplementów to przede wszystkim sztuka wyboru. Trzeba wiedzieć co będzie dla organizmu najodpowiedniejsze. Im więcej różnych suplementów miało się okazję przetestować tym więcej o nich wiadomo i ten wybór będzie łatwiejszy.

Zestawienie suplementów, aminokwasów powinno być staranne, by wiedzieć po jakie produkty sięgać, żeby uzyskiwać najlepsze efekty. Te możliwości są obecnie zróżnicowane, dlatego im więcej wiadomo o poszczególnych produktach tym łatwiej będzie je wykorzystywać.

© Copyright Czasopinii.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.