Czas dodać opinię o danej firmie

serwis komputerowy, poszukuję!

Strona główna > Elektronika w palcu > Komputery stacjonarne > serwis komputerowy, poszukuję!

serwis komputerowy, poszukuję!

30.09.2020 00:30:22 

Chce wymienić kartę graficzną w komputerze, natomiast się na tym nie znam. Znacie jakiś serwis komputerowy, który byłby mi w stanie w tym pomóc?

30.09.2020 07:33:36 

Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

01.10.2020 16:37:26 

Jeśli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wówczas wiemy, iż oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

02.10.2020 15:00:19 

U mnie jak nie działało nic na ekranie to był problem z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, dlatego trzeba sprawdzić, co powie serwis od laptopów.

03.10.2020 20:20:07 

Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku. http://itex-serwis-komputerow.pl mi pomogła. Szybko zajęli się wirusami i brakiem niektórych sterowników.

04.10.2020 16:23:23 

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, ponieważ oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wtedy wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

05.10.2020 09:25:23 

Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się na własną rękę. Obecnie jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

06.10.2020 10:42:42 

Według mnie dla własnego bezpieczeństwa lepiej wzywać na miejsce kogoś, kto trudni się naprawami komputerów, albowiem taka firma zna się na tym o sporo lepiej. My nie wiemy jak to się robi, a wtedy można coś zepsuć. Dotyczy to instalacji systemu operacyjnego jak i wymiany jakiś części w komputerze.

07.10.2020 21:32:46 

Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, która naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zadowolony, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

Ostatnio dodane posty

Ja niestety nie powiem Ci, jaki laptop kupić, ale mogę podpowiedzieć, że w sieci jest wiele stron i blogów, na których ludzie piszą, jakie laptopy kupić i do jakiej kwoty. Przedstawiają tam różne parametry, więc można sobie porównywać różne modele.

Ciężko jest mi teraz powiedzieć, jaki laptop do 3000 najlepiej kupić. Moim zdaniem powinieneś poczytać w internecie na temat różnych modeli, aby wybrać dla siebie najlepszy pod względem technicznym.

Cześć, teraz jest ciężko powiedzieć, jaki laptop do gier sprawdzi się najlepiej. Jednak z tego, co wiem, dużo jest stron internetowych poświęconej tej tematyce, warto tam sprawdzić najważniejsze informacje na temat różnych modeli.

© Copyright Czasopinii.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.